نصب جیرا و کانفلونسخدمات نصب و راه‌اندازی

 

با پیشرفت دانش حوزه فناوری اطلاعات،‌ ابزارهای سازمانی این حوزه نیز پیشرفت‌های چشمگیری در مقایسه با سابق داشته‌اند که در این بین شرکت Atlassian در ارائه ابزارهای یکپارچه سازمانی پیشرو بوده است. نرم‌افزارهایی مانند جیرای نرم‌افزار (Jira Software) در مدیریت پروژه‌های چابک،جیرا سرویس دسک (Jira Service Desk) در مدیریت میز خدمت و پیاده‌سازی به‌روش‌هایی چون ITIL،کانفلونس (Confluence) جهت مدیریت مستندات و دانش سازمان در قالب ویکی و … در نمونه خود کم‌نظیر و کم رقیب اند.

این ابزارها به کمک افزونه‌های (Plugin) بسیار کاربردی قدرتی دو چندان گرفته و عملاً در مقایسه با سایر رقبا با اختلاف برتری دارند.

شرکت راتوسان با بهره‌گیری از به‌روزترین دانش حوزه راهکاری‌های توسعه سازمانی آماده ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی و ارائه لایسنس آخرین نسخه محصولات شرکت Atlassian همچون
Jira Core : مدیریت فرآیندهای سازمانی مانند فرآیندهای منابع انسانی، زیرساخت و …
Jira Software : مدیریت پروژه چابک (Agile)
Jira Service Desk : مدیریت میز خدمت و ارتباط با مشتری
Confluence : مدیریت مستندات در قالب ویکی
Bitbucket : مخزن کد
Bamboo : ابزار CI/CD
HipChat : چت سازمانی

و … می‌نماید.

خدمات نصب و راه‌اندازی بر روی پلتفرم‌های LINUX و Windows Server و با استفاده از پایگاه‌های داده مختلف و با توجه به نیاز مشتریان ارائه می‌گردد.

ما علاوه بر نصب و راه‌‌اندازی، خدمات پشتیبانی مانند نگهداری سرویس‌ها، به روز‌رسانی سامانه‌ها، به‌روز رسانی پایگاه‌های داده سامانه‌ها، انتقال سرویس به سرور دیگر و … نیز ارائه می‌دهیم.

 

برای آشنایی بیشتر با خدمات ما
با ما در تماس باشید